Дорогі друзі!

Вітаємо вас із Новим 2023 роком!

Нехай здійсниться наше з вами найголовніше бажання перемоги, а у Божому небі все яскравіше сяє зоря України!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Уманська початкова школа 4 проводить набір учнів до 1 класу на 2023-2024 навчальний рік.

Для зарахування дитини до школи батькам необхідно подати такі документи:

- заяву на ім'я директора;

- копію свідоцтва про народження;

- копію довідки з місця реєстрації.

Чекаємо Вас та Ваших дітей у нашій шкільній родині за адресою:

вул.Михайлівська, 30

тел.(04744)4-19-98

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в місті,  комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про запровадження дистанційного навчання для здобувачів освіти 1-11 класів, вихованців  закладів загальної середньої, позашкільної освіти Уманської міської територіальної громади з 1 лютого 2022 року  по 7 лютого 2022 року включно.

У зв’язку із здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), наполегливо рекомендуємо:

• дотримуватися режиму дня Ваших дітей, обмеженого перебування дітей в громадських місцях;
  • дотримуватися рекомендацій, які мінімізують поширення захворювання;
  • тримати постійний зв’язок із класними керівниками, інформувати їх про стан здоров’я Вашої дитини;
  • сприяти формуванню у дітей навичок безпечної поведінки, зокрема під час використання інтернет ресурсів.

Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти власне здоров’я та здоров’я дітей!

Бережіть себе та будьте здорові!

До уваги учасників освітнього процесу!

Телефон гарячої лінії Відділу освіти Уманської міської ради Черкаської області  0985025312

Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений усмішками, захопленням, любов'ю, турботою і радістю. Будьте щасливі, почуваючись справжніми королевами. З 8 березня, милі жінки!

Увага!

26 лютого о 17:30 , у нашому закладі відбудуться зустріч з батьками учнів 8-9 класів щодо безпечної поведінки дітей у соціальних мережах. Профілактичні заходи проведуть працівники сектору ювенальної превенції Уманського районного управління поліції на чолі з інспектором ГРПП

Шановні батьки!

Доводимо до вашого відома, що на виконання наказу наказу Міністерства освіти та науки України № 367 від 16 травня 2018 року  «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» діє портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти», який надає можливість подати заяву на зарахування вашої дитини до 1 класу через мережу Інтернет.

Детальніші інструкції доступні у розділі Підтримка
порталу «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»

Адміністрація НВК

Що потрібно знати про короновірус

Національна служба здоров'я України

Що треба знати про новий коронавірус?

7 порад для захисту нової короновіросної інфекції