Діяльність бібліотеки

Бібліотекар         Телегань Марина Володимирівна

Бібліотека – це світ відкриттів, світ творчості, де формується читач-творець. Сучасну школу неможливо уявити без інформаційного простору, який створюється за допомогою бібліотечного комплексу. Бібліотека стала центром, де забезпечується доступ до різноманітної інформації. Бібліотекарі надають методичну, практичну, індивідуально та професійну допомогу учням, вчителям, батькам у підборі навчального матеріалу. Визначну роль у цьому процесі відіграє книга.

Робота бібліотеки Уманської початкової школи № 4 спрямована на виховання в учнів інформаційної культури, любові до книги, культури читання, уміння користуватися бібліотекою, а також забезпечення різноманітного змісту навчально-виховного процесу. Роль бібліотеки в житті школи незаперечна. ЇЇ послугами користуються учні, вчителі, батьки.

Робота бібліотеки спрямована на реалізацію таких головних завдань:
-сприяння реалізації державної політики в галузі освіти;
-інформаційне забезпечення програмних та факультативних знань, самоосвіти школярів;
-виховання в учнів інформаційної культури, постійного прагнення до пошуку інформації, формування навичок систематизації та особистої оцінки інформації;
-виховання вдумливого, грамотного книгокористувача;
-всебічне сприяння підвищенню фахової майстерності педагогів; створення комфортного бібліотечного середовища;
-реформування бібліотеки в таку, яка б включала як традиційні і сучасні носії інформації, так і мультимедійні технології, забезпечення вільного доступу читачів до інформаційних - ресурсів глобальної мережі Інтернет.