У зв'язку негативним впливом мережі Інтернет  соціально-психологічною службою школи в 5-9 класах були проведені інформаційно-роз'яснювальні заходи щодо правил користування соціальними мережами, а медичною сестрою-щодо наслідків безконтрольного вживання медичних препаратів.Також для учнів 1-4 класів класними керівниками проведені превентивні заходи, спрямовані на формування навичок критичного мислення до інформації в мережах Інтернет.

\

Нагородження переможців Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Колосок осінній 2020".Вітаємо учасників!

До Всевітнього дня читання вголос в 2 класі пройшла акція "Я люблю читати ".Учні поділилися своїми думками про важливість читання книжок вголос разом з другом чи друзями. Діти обрали книжку на свій смак і читали для друга, а потім для всього класу.На згадку учні отримали закладку для книжки.

БІЙ ПІД КРУТАМИ

(29 СІЧНЯ 1918 РОКУ)

Щороку 27 січня у світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Пам‘ятаємо усіх невинно убієнних жертв масового знищення